Masz pytania?
Zadzwoń

tel. : (22) 754 11 54
tel. : 600 358 185

Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8.00 - 16.00

Termoplastyczne wkładki ortopedyczne

Innowacyjne rozwiązanie, jakim są termoformowalne wkładki ortopedyczne ICB jest efektem kompleksowych badań nad biomechaniką kończyn dolnych. Właściwości termoplastycznych wkładek ortopedycznych ICB wynikają z wiedzy naukowej i wieloletniej praktyki lekarzy ortopedów, podologów i fizjoterapeutów.

Wkładki ortopedyczne ICB wykonane są materiału termoaktywnego, czyli takiego który pod wpływem odpowiedniej temperatury staje się plastyczny. Materiał EVA posiada „pamięć strukturalną”, dlatego może być w prosty sposób modelowany. Dzięki temu wkładkę można wielokrotnie formować i dopasowywać do aktualnej potrzeby pacjenta. Umożliwia to wykonanie wkładki dopasowanej indywidualnie dla każdego pacjenta.

Poradnia PROTETYK współpracuje merytorycznie i biznesowo z firmą ARNET – PROF, która jest wyłącznym dystrybutorem termoplastycznych wkładek ortopedycznych australijskiej firmy ICB MEDICAL w Polsce. Pracownicy naszej Poradni są odpowiednio przeszkoleni w zakresie dopasowywania wkładek przez firmę ARNET-PROF, co gwarantuje skuteczność leczenia i korekcji.

Na terenie warszawy i okolic istnieje
możliwość dojazdu do klienta

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje

Na terenie warszawy i okolic istnieje
możliwość dojazdu do klienta

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje

Partnerzy

Masz pytanie?

Zadzwoń

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego PROTETYK

ul. Klonowa 57

05-510 Konstancin-Jeziorna

tel. : (22) 754 11 54

tel. : 600 358 185

Sklep tel. : 795 707 795

e-mail: pracownia@protetyk.waw.pl

--- Godziny otwarcia ---

Pon.-Pt.

8.00-16.00